Signet Bank vadība un akcionāri

Signet Bank vada pieredzējusi komanda ar starptautisku pieredzi finanšu institūciju vadībā. Apgalvojums, ka klients ir pirmajā vietā, Signet Bank nav tikai vārdi! Ar katru mūsu klientu mēs veidojam personiskas attiecības, un neviens nav kļuvis par Signet Bank klientu nejauši.

Vadības komanda

Image
Roberts Idelsons
Valdes priekšsēdētājs

Roberts Idelsons ieguvis maģistra grādu Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātē. Savu karjeru sāka 1995. gadā Rīgas Fondu biržā. No 2003. līdz 2010. gadam ieņēma valdes priekšsēdētaja amatu ieguldījumu pārvaldes sabiedrībā Citadele Asset Management, no 2009. līdz 2010. gadam vadīja Citadele banka Privātā kapitāla pārvaldīšanas direkciju un piedalījies Parex banka restrukturizācijā un Citadele banka izveidē. Roberts ir bijis direktoru padomes priekšsēdētājs Šveices bankā AP Anlage & Privatbank AG. Kopš 2013. gada ir Signet Bank valdes priekšsēdētājs.

Image
Tatjana Drobina
Valdes locekle

Tatjana Drobina ieguvusi maģistra grādu Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātē. Sertificēta iekšējā auditore (Certified Internal Auditor), finanšu analītiķe (Chartered Financial Analyst) un noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas speciāliste (Certified Anti-Money Laundering Specialist). Finanšu sektorā Tatjana Drobina strādā kopš 1995. gada. Strādājusi par finanšu direktori un iekšējā audita vadītāju aktīvu pārvaldes sabiedrībā VB Financial Markets, vēlāk bijusi valdes locekle un finanšu direktore BlueOrange Bank. Tatjana Signet Bank komandai pievienojās 2013. gada jūnijā.

Image
Sergejs Zaicevs
Valdes loceklis

Sergejs Zaicevs ieguvis maģistra grādu Latvijas Universitātē Ekonomikas un biznesa vadības fakultātē. Biznesa karjeru sāka starptautiskā uzņēmuma Procter&Gamble Baltijas birojā finanšu vadības jomā. Kopš 2001.gada ir strādājis Latvijas bankās un investīciju pārvaldīšanas uzņēmumos vadošos amatos. Bija atbildīgs par turīgo klientu apkalpošanu un investīciju pārvaldīšanu. Darbu Signet Bank Sergejs uzsāka 2013. gada jūnijā un ir tās valdes loceklis.

Image
Jānis Solovjakovs
Valdes loceklis

Jānis Solovjakovs ieguvis maģistra grādu Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē. Viņš ir sertificēts noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas speciālists (Certified Anti-Money Laundering Specialist), kas specializējies kredītiestāžu risku un atbilstības pārvaldības jomā. Kopš 2002. gada strādāja Citadele banka kredītiestāžu risku un atbilstības pārvaldības jomā. Signet Bank komandai Jānis Solovjakovs pievienojās 2013. gada jūnijā, kļūstot par Risku un atbilstības pārvaldes vadītāju, savukārt 2018. gada jūnijā Jānis tika iecelts Signet Bank valdē.

Image
Ineta Done
Vecākā viceprezidente

Inetai Donei ir sociālo zinātņu maģistra grāds vadībzinātnē, kas iegūts Latvijas Universitātē, bakalaura grāds, kas iegūts Banku augstskolā un Latvijas Mākslas akadēmijā iegūts humanitāro zinātņu bakalaura grāds mākslās. Ineta finanšu jomā darbojas kopš 1994. gada. Ir bijusi Klientu attiecību nodaļas vadītājas vietniece Parex banka, filiāļu tīklu vadītāja un Private banking daļas vadītāja, kā arī ieņēmusi Private banking daļas vadītājas amatu Citadele banka. Pieredzi papildinājusi 2011. gadā, strādājot vienā no lielākajām Krievijas bankām Bank MDM par Eiropas reģiona uzņēmējdarbības pārvaldes vadītāju. Kopš 2013. gada Ineta ir Signet Bank vecākā viceprezidente un Private banking pārvaldes daļas vadītāja. Ineta Done ir arī bankas meitas uzņēmuma investīciju sabiedrības Signet Asset Management Latvia valdes locekle.

Image
Reinis Zauers
Juridiskās daļas vadītājs

Reinis Zauers ieguvis maģistra grādu Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē. Darba pieredzi juridiskajā jomā veido kopš 1999. gada, strādājot privātuzņēmumos un valsts pārvaldē. No 2003. gada veido karjeru finanšu sektorā, ieņemot vadošus amatus. Bijis Parex banka Finanšu tirgu un investīciju pārvaldes jurists, savukārt BlueOrange Bank vadījis juridisko daļu un darbojies bankas vadības komandā. Kopš 2013. gada ir Signet Bank Juridiskās daļas vadītājs, vadības grupas loceklis. Reinis Zauers ir arī Signet Bank meitas uzņēmuma investīciju sabiedrības Signet Asset Management Latvia valdes loceklis.


Akcionāri

Signet Acquisition III, ASV
Līdzdalība kapitālā 25%

Amerikas Savienotajās Valstīs bāzēta kompānija. Tās vienīgais akcionārs ir ASV investors Aleksandrs Solovejs.

AS RIT Group, Latvija
Līdzdalība kapitālā 19,50%

Latvijas uzņēmums, kas pieder pieredzējušam investoram Igoram Rapoportam.

SIA Reglink, Latvija
Kopējā līdzdalība kapitālā 15,93%

Latvijas uzņēmums, kura dibinātāja ir profesionāle ar vairāk kā 20 gadu pieredzi banku jomā – Irīna Pīgozne.

Roberts Idelsons, Latvija
Līdzdalība kapitālā 4,91%

Signet Bank valdes priekšsēdētājs kopš 2013. gada

Solomans Rutenbergs, ASV
Līdzdalība kapitālā 9,90%

Natālija Petkeviča, Latvija
Līdzdalība kapitālā 9,86%

Leonīds Kaplāns, Izraēla
Līdzdalība kapitālā 8,29%

SIA Slink, Latvija
Līdzdalība kapitālā 6,37%

Rahmiels Deičs, Latvija
Līdzdalība kapitālā 0,24%


Direktoru padome

Maikls Balboni
Padomes priekšsēdētājs
Irīna Pīgozne
Padomes priekšsēdētāja vietniece
Sergejs Medvedevs
Padomes loceklis
Tomass Nekmārs
Padomes loceklis