Par mums

Jā, šī nav parasta banka. Izprast klientu vajadzības un viņu pieredzi ir viens no mūsu galvenajiem darbības principiem. Mums nav standarta pieeju klientu mērķu sasniegšanai, ikkatrs risinājums tiek atrasts, pamatīgi analizējot katru situāciju individuāli un sekojot līdzi nozares globālajām tendencēm.

Fakti par Signet Bank

Image

Augstākā līmeņa apkalpošana kopš 2013. gada

Te mūsu klienti sastop pieredzējušus profesionāļus, kuri pārvalda viņu aktīvus, kā arī uzticamus partnerus, kuri rūpējas par viņu mērķu sasniegšanu, kapitāla pieaugumu, ģimenes labklājību un tālāku biznesa uzplaukumu.

Image

Klienti Signet Bank uzticējuši pārvaldīt jau vairāk nekā 1 miljardu eiro

Augstākā līmeņa klientu apkalpošana ir kas vairāk par finansēm. Tā ir kapitāla pārvaldīšana un investīciju strukturēšana, kas pārsniedz gaidīto gan attiecībā uz produktu kvalitāti, gan spēju iedziļināties detaļās.

Image

Individuāla pieeja kā pamatprincips

Savstarpēja uzticība un individuāla pieeja ir mūsu attiecību pamatā, un tā ir mūsu galvenā vērtība. Mēs veltām laiku, lai izprastu katru klientu un iepazītu viņa personību — kā investoru, biznesa vadītāju un ģimenes cilvēku.

Image

Banka, kas spēj pateikt "Nē"

Mēs lepojamies ar spēju atrast individuālus risinājumus ikviena mūsu klienta līdzekļu saglabāšanai un vairošanai, tomēr stingri atsakām jebkuram aizdomīgam pārskaitījumam vai apšaubāmam darījumam. Esam pārliecināti, ka katrs mūsu klients ir pelnījis banku ar spožu reputāciju.

Banka dibināta 1992. gadā ar sākotnējo nosaukumu Latvijas Biznesa banka. Kopš 2013. gada bankas stratēģija vērsta uz uzņēmējiem un tiem piederošo kompāniju apkalpošanu, liekot uzsvaru uz klientu kapitāla apkalpošanas kvalitāti un investīciju projektu strukturēšanu.

Ikviena Signet Bank klienta vajadzības un vēlmes tiek risinātas kopainā, gan sniedzot individuālus pakalpojumus ģimenei, gan piedāvājot optimālus risinājumus kādam no klienta uzņēmumiem.

Signet Bank akcionāru sastāvu veido 56 % Latvijas un 35 % Amerikas Savienoto Valstu investori.

Banka atrodas Rīgā, Latvijā, to uzrauga Finanšu un Kapitāla tirgus komisija (FKTK) un Eiropas Centrālā banka (ECB).


Vadība un akcionāri

Signet Bank vada pieredzējusi komanda ar starptautisku pieredzi finanšu institūciju vadībā.

Vadības komanda (no kreisās): Jānis Solovjakovs, Tatjana Drobina, Roberts Idelsons, Reinis Zauers, Ineta Done, Sergejs Zaicevs


Signet Bank skaitļos uz 31.03.2022

€ 1 miljrd.
līdzekļi pārvaldībā un turēšanā
€ 399 milj.
aktīvi
€ 21 milj.
kapitāls
16 %
kapitāla pietiekamības
radītājs
€ 200 milj.
klientiem nodrošinātais finansējums 2021. gadā
160 %
likviditātes seguma
rādītājs

Signet Asset Management Latvia

Kompānija dibināta 2010. gadā un tās komandu veido investīciju profesionāļi ar ilggadēju pieredzi Eiropas un Austrumeiropas valstu finanšu tirgos. Papildus darbam ar klientu individuāliem portfeļiem, Signet Asset Management Latvia pārvalda arī 3. līmeņa privāto pensiju plānu un ieguldījumu fondu Signet Bond Fund. 


Banka ar ilgtspējīgas attīstības vīziju

Signet Bank savu darbību veido, ņemot vērā ilgtspējas principus un pakāpeniski integrējot ESG (Environmental – Social – Governance jeb Vides – Sociālos – Pārvaldības) apsvērumus uzņēmuma aktivitātēs.


Signet Bank atbalsts sabiedrībai

Mūs vieno pārliecība, ka kultūra un māksla sniedz ne tikai estētisku baudījumu, bet arī atraisa mūsos intelektuālo un radošo potenciālu. Signet Bank ir sociāli atbildīgs uzņēmums, un mums ir svarīgi sniegt atbalstu sabiedrībai nozīmīgiem kultūras un mākslas notikumiem.


Signet Bank mākslas kolekcija

Kopš 2015. gada veidojam starptautisku laikmetīgās mākslas kolekciju, kurā ietilpst gan glezniecības un tēlniecības, gan grafikas un jauktās tehnikās radīti darbi. Tās kopsaucējs ir uzdrīkstēšanās atbrīvoties no priekšrakstiem un vēlme būt drosmīgiem. Daudzi no kolekcijas darbiem rotā bankas telpas, tās organiski papildinot un daloties ar mūsu viesiem emocijās, kuras paši piedzīvojam saskarē ar mākslu.